דניס וולף – האם הזאב יילל שוב?

מאת מאט ווייק

דניס וולף, שיצא מתחרות מר אולימפיה לשנת 2015, הבטיח שוב שוב, משבצת מיקום רביעית אחת נוספת בספרי התקליטים – המדויק בדיוק אותו אזור בו השלים בשנת 2014. העמדתו הטובה ביותר ב- O הייתה בשנת 2013 כשסיים השלישי אחרי פיל כמו גם קאי. עם כל הציפייה המובילה כמו ג’רזי פלומיננסה אולימפיה 2016, דניס סבל מפציעה מצערת שהביאה לכיבוי עונת התחרות שלו כמו גם לטיפול כירורגי בתחילת 2016, מה שהפך את האולימפיה האחרונה בשנה הראשונה שהוא לא החריד את הווגאס שלב בעוד 10 שנים.

המפלצת הגרמנית הזו עומדת על 5’11 “כמו גם גבוהה משמעותית מאשר רבים מהמתחרים על הבמה כיום. עם זאת, פציעתו האחרונה של הענק הזה הותירה מספר רב לתהות אם הזאב אי פעם יוכל להחזיר אותו לשלב IFBB או אם זה יגרום לפרישתו של דניס. השמועות מילאו את השוק כי לדניס פציעה משמעותית כמו גם כמה שמועות היו אפילו שהוא נפטר, למרבה המזל, וגם לא היו המקרה. וולף הצהיר באמצעות רשת חברתית בה הודיע שהוא סובל מכאבים בכתפיו, בחזרה, כמו גם עמוד השדרה. לאחר מספר MRI נאמר לו שיש לו שברים על חוליותיו מ- C4 ל- C7 שמצטטות את תעלת העצב שלו, מפעילות את הכאב כמו גם אי נוחות. הוא דן בטיפול כירורגי היה הצעד הבא כמו גם שהריפוי יהיה מהיר מהפיות על פי הרופאים.

לאחר הניתוח פרסם דניס תמונות באינסטגרם המראות סוג קטן בהרבה של הזאב. למעשה, רבים נאמרו שזה נראה כאילו איבד את כל הרווחים שלו – רגליו רצו להיות חלק מהגודל שהם היו כמו גם זרועותיו מתדלדלות יחד עם מסת פלג גופו העליון. דניס בהחלט דן כי הוא איבד משקל רב במהלך תקופת הריפוי, אולם מיהר להניח את זה למנוחה בכך שהוא קבע שהוא יחזור למרכז הכושר די בקרוב כדי להתחיל להקדים את הבמה.

דבר אחד בטוח, כאשר הזאב מראה את שיניו, הוא מרמז על עסקים. דניס לקח רק את פרק הזמן הטוב ביותר הנדרש כדי לאפשר לגופו להחלים מהטיפול הכירורגי, כמו גם ברגע שקיבל פינוי מהרופאים, הוא חזר למרכז הכושר באימונים בדיוק באותו יום. אז בעוד שרבים ספרו אותו לעולם לא לחזור לבמה, דניס כבר מרוויח רווחים גדולים כמו גם מתחיל להיראות כמו העצמי הקודם שלו. כניסה מתחת לבר כמו גם הרמת משקולות כבדות אינה דבר חדש לדניס, אז צפו ממנו לא פחות ממנו בהכנתו מחוץ לעונה זו.

2017 תהיה חומר סיפורי עבור הזאב המסכן הענק. האם הוא יוכל להוסיף את כל ההמונים שהפסיד, כמו גם פוטנציאל אפילו יותר את הרווחים שלו? או שהוא יעלה על הבמה צל של העצמי הקודם שלו וישאיר מעריצים רבים מאוכזבים? דבר אחד בטוח, כאשר וולף עולה ג’רזי קשיווה רייסול על הבמה הוא רעב, וזה לא נהדר עבור המתחרים האחרים בהרכב. אם דניס יכול להחזיר את גודלו בחזרה, מסמר את התניה שלו, כמו גם הכל תוך שמירה על האמצע ג’רזי גמבה אוסקה שלו כמה שפחות, כולנו עשויים לראות אותו בחמישייה הראשונה בעתיד הקרוב ביותר.

דפוסים נוכחיים בסטרואידים אנבוליים משתמשים (מחקר)

מאת אנתוני רוברטס

אם אתה מבלה הרבה מהזמן החינמי שלך באינטרנט מדבר על סטרואידים אנבוליים, אז אתה לא מתעדכן באופנות הנוכחיות בשימוש ב- ROID. עם זאת, בהנחה שאתה מקוון קיום קצת יותר שונה (ופחות עצוב), כמה מהדפוסים הללו ככל הנראה החליקו על ידי מבלי לשים לב.

אין דאגות.

קבוצה של חוקרים אירופאים התבוננה בדיוק כיצד אנשים משתמשים בסטרואידים בימינו (באמצעות ניתוח מחקרים אחרים, על פוסטים באינטרנט, כמו גם בסקרים), וכן דיווחו על ממצאיהם. הם החלו בבחינת 10,106 מחקרים, כמו גם עם דרישות הרחקה, הצליחו את המספר הזה לסך הכל של 50 מחקרים מתאימים מעשר מדינות (בין השנים 1985-2014). אנשים ב -50 המחקרים נעו בין גיל 14 עד 66. שלושים מתוך 50 המחקרים השתמשו בראיונות, שבעה היו מחקרי מצב, אחד ניצלו ראיונות כמו גם בקבוצות מיקוד, וכן 12 ראיונות השתמשו בהם הנתמכים על ידי שאלון. זהו נתח די נהדר של מחקרים ג’רזי אייאקס מבוססי סטרואידים, כמו גם מספר חזק במיוחד של אנשים המספקים משוב.

אז בדיוק איך אנשים משתמשים בסטרואידים? ראשית, הם מזכירים את הערימה – זהו מונח די בסיסי (וישן). ערימה היא רק השימוש בהרבה יותר מביצועים אחד המשפרת את התרופות בו זמנית. בדרך כלל, ערימה תהיה המלצה לביצועים לשיפור התרופות בלבד, כמו גם לא תרופות נלוות – המוגדרות בעיקר כתרופות שנלקחות כדי להחמיא לסטרואידים אנבוליים (או למזער את תופעות הלוואי שלהן). לפיכך, החוקרים מציינים כי 49% מהאנשים הסטרואידים משתמשים בתרופות אחרות-כמו גם זה עשוי להיות כל דבר, החל מקלנבוטרול ועד אנטי-אסטרוגנים לכל דבר:

• מלבד סטרואידים, התרכובת האנבולית הבולטת הבולטת ביותר הייתה הורמון גדילה אנושי.

לאחר מכן היה גונדוטרופין כוריוני אנושי (ככל הנראה לשימור כמו גם להחזיר את גודל האשכים כמו גם את התפקוד), נענה על ידי קלנבוטרול, אינסולין, כמו גם תרופות בבלוטת התריס. אף אחד מאלו לא
מפתיע, Clenbuterol היה המחקר הבולט ביותר במחקר Ersatz Chemical בשוק במשך למעלה מעשור.

• אנטי-אסטרוגנים היו גם תוספות אופייניות במיוחד למחזורים, בדרך כלל להפסקת גינקומסטיה (התפתחות של רקמת שד דמוית נקבה), עם זאת, באופן דומה לשיפור ייצור הטסטוסטרון, וכן
בוער שומן בגוף. Nolvadex כמו גם Clomid עדיין נראים פופולריים ביותר, אולם בדרך כלל אני רואה את Arimidex כתרופות לטיפול בהרבה צרכים אנטי-אסטרוגניים במחזור. החוקרים ציינו גם כן
נעשה שימוש בציטדרן, אם כי מדובר בתרופה מגושמת למדי להערכתי; הוא זקוק למינון גבוה יחסית כמו גם ארכאי עד כדי להיות בלתי זמין כמעט בכל מקום. אני לא יכול
דמיין מי משתמש בזה.

• תרופות כמו Captopril, Carvedilol, כמו גם דיגוקסין נעשה שימוש לשיפור העבודה של מערכת הלב וכלי הדם, כדי להוריד את לחץ הדם, כמו גם למזער את הסכנה של אוטם שריר הלב.
אלה, אני רק יכול לדמיין, מנוצלים לפי התסריט של רופא.

• תרופות קוסמטיות (לא משפרות ביצועים) כמו Esiclene, Melanotan II, כמו גם Thiomucase היו גם פופולריות. Melanotan II הוא תרופה המפעילה את מלנין כדי לספק לאדם
שיזוף (כן, זה שיזוף הניתן להזרקה), כמו גם Thiomucase הוא משחה אקטואלית המתיימנת להדקת העור. ההפתעה האמיתית היחידה כאן היא האסיקלן, שהיא תרופה המשמשת בדרך כלל על ידי מפתחי גוף קדומים בשעות שלפני עולות לבמה, מכיוון שהיא מפעילה נפיחות מקומית. לא שמעתי על אף אדם המשתמש בזה למעלה מעשור, כמו גם לא ראיתי אותו בשום סוג של רשימות עלויות לפחות כל עוד. השימוש בו בדרך כלל הועבר על ידי שמנים לשיפור אתרים ארוכי טווח ארוכי טווח.

• מבערי שומן כמו גם אנורקטטיקה כמו 2,4-דיניטרופנול (DNP), קלנבוטרול, אפינפרין, אמפטמין/מתאמפטמין, כמו גם תרופות לבלוטת התריס (T3) וכן נעשה שימוש לדיכוי של
תיאבון, חילוף חומרים מגביר, כמו גם לאובדן שומן כללי.

• גם בולטים היו הורמון הגדילה השונה ששחרר פפטידים (GHRPs) כמו גם אינסולין. אם כי אני מתמקד בדיוק כיצד אנשים סטרואידים משתמשים בתרופות נלוות אחרות (כלומר התרופות ש”הן הולכות
עם “מחזור סטרואידים), המחקר בפועל מזכיר מידה רבה של תרופות אחרות שלטענת הביטוח הן” עזר “, אולם אינן מעצבות את הקריטריונים שלי: אלכוהול, כמו גם קנאביס/קנבינואידים, קוקאין וכו ‘…
המונח העיקרי הבא שהחוקרים קובעים הוא “מחזור” – בדרך כלל משתמשים במחזור כדי להסביר את התקופות ON לעומת OFF (המחזור עצמו הוא החלק “ON”) של השימוש בסטרואידים.

עם זאת, החוקרים מציינים כי יש דפוס הרבה יותר נוכח כדי לנצל את המילה “מחזור” כדי להתייחס פשוט להפניית התרכובות, כמוובכן, לא סימן להיות “מופעל” או “כבוי”. כאן, הם מציינים כי יש דפוס שמובן כ”פיצוץ כמו גם שייט ” – מבחינה טכנית, זה מצביע על” מחזור “קבוע מבלי להיכנס, ככל שתחלוף בין תקופות של מינונים גבוהים כמו גם נמוכים. סוג אחד נוסף של מחזור שאינו כולל כבוי לחלוטין נקרא “מחזורי בליץ”, וכך אנשים משנים במהירות את התרכובות במאמץ להפסיק את הסובלנות כמו גם את הקולטן של אנדרוגן.

מניסיוני, רכיבה על אופניים כמו גם כבוי זה דבר שאנו רואים אצל משתמשים פחות מנוסים. לאחר מספר שנים של התנהלות כמו גם סטרואידים, הרבה לגלות את זה יתרון (או לפחות הם מאמינים שזה) להישאר בקבע, לסירוגין מנה נמוכה של טסטוסטרון (בדרך כלל מה שיוגש לטיפול בהחלפת הורמונים לגיטימי ) עם מינונים גבוהים משמעותית כמו גם תרכובות אזוטריות הרבה יותר.

אם הייתי מנחש, הייתי קובע שמינונים טיפוסיים עלו משמעותית בהתחשב בכך שהשנות ה -90 כמו גם שנות האלפיים. ככל הנראה יש סיבות רבות לכך, אולם ממש כמו כל סוג של תרופה, הסיבות העיקריות הן ככל ג’רזי שאלקה 04 הנראה כלכלה כמו גם זמינות. בשנות ה -90, הצעות יד ביד בחניה לרכב של מרכז הכושר היו סטנדרטיות. האינטרנט שינה את כל זה, ג’רזי נבחרת אורוגוואי בכדורגל כמו גם מעבדות תת -קרקעיות – הרבה יותר אנבולים זמינים הרבה יותר, כמו גם פחות יקרים, מכפי שהיו לפני 20 שנה.

התייחסות:
Sagoe D, McVeigh J, Bjørnebekk A, Essilfie M-S, Andreassen CS, Pallesen S. פוליפארם בקרב משתמשי סטרואידים אנבוליים-אנדרוגניים: מטסינתזה תיאורית. טיפול במורכב, מניעה, כמו גם מדיניות. 2015; 10: 12. doi: 10.1186/s13011-015-0006-5.

בלוג בית הספר למשפטים בסאות’ווסטרן מבהירים פרופסור לדיני ספורט ג’ף בירן

מאת מתיו ג’יי דאונן ’20
בידור פעימה

מיומנותו של פרופסור בירן הודגשה בשני מאמרים שפורסמו לאחרונה ב- Sports Laticition Alert, אאוטלט דיני ספורט מבוסס מנויים.

מסע דיני הספורט של פרופסור בירן החל בשנת 1980 כאשר ג’רזי סטאד רן נשכר בתפקיד משרד החזית ברמת הכניסה על ידי ריידרס אוקלנד. בשנת 1981 הוא עבד במשפט בו היה מעורב ה- NFL, Raiders ועדת הקולוסאום לזכר לוס אנג’לס. הניסיון של פרופסור בירן בעבודה עם עורכי הדין המשפיעים של לסקי, ג’וזף ל. אליוטו ומקס בלכר עורר את רצונו להמשיך בחינוך משפטי. פרופסור בירן למד באומנות בסאות’ווסטרן בערבים תוך כדי עבד במשרה מלאה עם היועץ החיצוני של הצוות. הוא התפאר בניסיון רב באולם בית המשפט עם סיום הלימודים מאשר מרבית עורכי הדין עושים בעשרות שנים. לאחר מכן, בשנת 1985, הוא הפך לעורך הדין ג’רזי ספורטינג בראגה הראשון של ריידר אי פעם והועלה ליועץ כללי לאחר 12 שנות שירות ייעודי לארגון.

אחד מהכתבי העת האחרונים של פרופסור בירן כלל את הנושא השנוי במחלוקת של שחקני NFL לשעבר שקיבלו פיצויים של עובדי המדינה בגין פציעותיהם המשמעותיות שסבלו בעת ששיחקו בארגונים ממלכתיים. רוב מכריע של השחקנים לשעבר מוצאים את עצמם כמעט משותקים, או סובלים מפגיעות מוחיות טראומטיות המשנות את חיי היומיום שלהם במידה שלא ניתן להעלות על הדעת. השחקנים לרוע המזל בעמדה זו אינם מסוגלים נפשית ופיזית לעבוד או לנהל חיים נורמליים, מכריחים אותם, מתוך ייאוש, לחפש פיצויים.

התקופת התקופתית של פרופסור בירן מסבירה ללא רבב את קרב השיפוט בין תוכניות פיצויים של עובדי המדינה, שחקנים וארגונים פוטנציאליים שלהם. המאמר מתאר את המחלוקת החוקית בין נגן ה- NFL לשעבר לבין יליד לוס אנג’לס, לארי טריפלט לבין אינדיאנפוליס קולטס. פרופסור בירן ניסח את הניתוח המורכב של בית המשפט על חוזהו של לארי טריפלט כדי לקבוע אם מדינת קליפורניה הייתה סמכות שיפוט בפרשת טראומה זו שסבלו פציעות בעת ששיחק אצל הקולט. צדדים מנוגדים חולקו אם החוזים משא ומתן, ניסוח או חתימה בפועל יצרו סמכות שיפוט בנושא. בסופו של דבר פרופסור בירן מציין כי היכן שנחתם ההסכם בפועל, קובע איזו מדינה סמכות שיפוט, לא לוקחים בחשבון משא ומתן קודם או ניסוח.

במאבק מתמשך על זכויות שחקנים, פרופסור בירן סוגר את כתבי העת הזה עם הצהרת “אחד תוהה כמה מקרים דומים ממתכים זה עתה עיקלו על ידי חוות הדעת שפורסמה טריפלט.” כמה שחקנים המחפשים פיצויים בניסיון לנהל חיים נורמליים, זה עתה נותרו בחושך בעיצומה של החלטה זו? ”

כתב העת השני של פרופסור בירן כלל את ערעורו של אנסלמו נ ‘גרוסמונט-קויאמקה מחוז המכללות הקהילתיות ומהווה מורף של דיני ספורט ודיני נזיקין במכללות. פרופסור בירן תיאר את הנושאים המתעוררים כאשר שחקן אורח סובל מפציעה במהלך משחק בגלל תנאי שדה לא מספקים. הוא הביע את זעם על קביעתו של בית משפט קמא כי צוות ביתי מחוסן מטענות של צוות אורח ומפרט ג’רזי ראסינג קלוב בבירור את הגורמים המיושמים על ידי בית המשפט לערעורים בגין עליית פעולה. התיק הוארך למשפט כשהוא מחזיק בכך שאוניברסיטאות חובות על הטיפול הראוי למשתתפים ביקור.

כל עוד סוגיות שנויות במחלוקת הכוללות ספורט וחוק ימשיכו להתעורר, אתה יכול להבטיח שפרופסור בירן יציג את הידע והכישורים שלו בתחום המשחק.

כאשר לא כותב להתראות על התדיינות משפטית בספורט, ניתן למצוא פרופסור בירן לאורך כל הקיץ שמקרין את חוכמתו על סטודנטים בדרום -מערב תוך כדי לימוד דיני ספורט. הקורס מכסה את הגופים המנהלים של ענף הספורט, יחד עם דיני עבודה, דיני חוזים, תחרות או חוק ההגבלים העסקיים ומכסה סוגיות שיעלו בתוך ארגונים מקצועיים כמו NFL, NBA, NFL, MLA ו- UFC וכו ‘.

לחץ כאן למידע נוסף על קורס דיני הספורט של פרופסור בירן.

את הפוסט המקורי כפי שהופיע בבלוג ניתן למצוא כאן:

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
אימייל

אגרוף מקצועי המליץ לאמץ דרישות לאומיות אחידות לביטחון מוח

כפי שנדון לאחרונה, אחד הדאגות המכריעות ביותר ברפואת ספורט קרב הוא בדיוק כמה טראומת הראש היא גם הרבה?

למרות שהתגובה אינה ידועה, הנוף הרגולטורי הנוכחי עשוי להשתמש בשיפור בבחירה מתי הרגולטורים חייבים למשוך את התקע על ספורטאי שהוא ‘קשה מדי לטובתם’. לשם כך פורסם היום מחקר מחקרי מכריע בכתב העת של הדוקטור וכן ברפואת ספורט העוסקת בבעיה זו כמו גם דורשת עקביות רגולטורית.

בפוסט של היום שכותרתו קביעת הכושר הגופני במוח להילחם: האם הגיע הזמן? המחברים מדגישים את האמת ש”עד 20-50% מהמתאגרפים המומחים לשעבר “מציגים תסמינים של פגיעה מוחית כרונית. בנוסף, הם מציינים כי “סף הנזק המדויק הדרוש לייצור נוירופתולוגיה חריפה כמו גם כרונית נשאר חמקמק; לכן גילוי מוקדם כמו גם מתן תקין של פגיעה נוירולוגית באגרוף מומחים הוא הכרחי “.

ההערה ג’רזי ווסטהאם יונייטד שללא הנחיות מרכזיות “יש אחידות קצת ביחס להנחיה הרפואית של אגרוף מומחים בארצות הברית”, כאשר כמה עמלות הבינו את סכנות טראומת הראש הרבה פחות מאחרות. הכותבים שיחת טלפון למערכת אחידה של דרישות מינימליות לביטחון מוח שיוצע כמו גם משותף בין מדינות. הדרישות המוצעות כוללות –

בדיקות נוירולוגיות סטנדרטיות

שימוש בהדמיה עצבית

אימוץ מדד ג’רזי שאלקה 04 חשיפת קרב כדי לקבוע לוחמי סכנה גבוהים

לחשוב על חיפוש לסמנים ביולוגיים בשנים הבאות אם הרלוונטיות המדעית שלהם תתברר

הפוסט מסתיים בעמידה במחשבה הסופית –

לרוע המזל, פגיעות מוחיות חריפות כמו גם כרוניות הן הפגיעות האופייניות ביותר שנגרמו על ידי מתאגרפים. הספורט מווסת זה מכבר על ידי ציון עמלות, אולם נכון לעכשיו גופי השלטון הללו משתנים מאוד באספקת הבריאות הנוירולוגית והבריאות של מתאגרפים. ג’רזי נבחרת פולין בכדורגל המון מפרטים חסרי שיטה טובה ביותר דרישות רפואיות כמו גם אכיפה משתנות מאוד, מה שמוביל לקניית הפורום של המתאגרף עד למקום של מיקום קרב חיובי. ציין את ההנחיות של אגרוף באופן דומה מביא לניגודי שיעור ריבית מכיוון שהנחיה מחמירה לפי ציין עלולים לגרום לרווחים אבודים כאשר מסודר התקף במקום אחר. אגרוף נשאר הספורט העיקרי היחיד במדינה זו חסר ארגון רגולטורי מרכזי. זעזוע מוח כמו גם נזק מוחי מתמשך מהווה סכנה ניכרת במיוחד עבור מתאגרפים, שכן מטרת הספורט היא, למעשה, לספק זעזוע מוח ליריב. עם מחקרים שמעריכים כי ככל שמחצית מכל המתאגרפים יחוו מפגיעות מוחיות טראומטיות כרוניות, הגיע הזמן לקידום דרישות מינימליות אחידות לביטחון מוחי שכולו מציין משלב. בריאותם ובריאותם של מתאגרפים כמו גם הכדאיות לאורך זמן של הספורט תלויים שניהם.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

מספר ההתמודדות כמו גם שנים של קרבות הקשורות לנפח המוח הממוזער אצל מתאגרפים וכן ב- MMA FightersJanuary 30, 2015 ב”מחקר בטיחות ”
פיצוי אתלטי של נבדה נוקט בהובלה רגולטורית עם המתחרה הבריאותי של המוח 28, 2016 ב”לימודי בטיחות ”
כתב העת הבריטי לרפואת ספורט – הוסף דרישת הידרציה ל- MMAoctober 16, 2015 ב”לימודי בטיחות “

7 חטיפים שאושרו על ידי דיאטנית לאכילה תוך כדי צפייה בתחרות הגדולה ביותר בקיץ

האם אתה מבין מה יותר כיף מאשר לשבת כדי לצפות בתחרות הענקית זו בקיץ עם חברים כמו גם משפחה? אוכלים חטיפים עם נושא ספורט טעים בזמן שאתה חוגג. כמו גם מושגי החטיפים המאושרים על ידי דיאטנית הם הבחירה המושלמת.

יוגורט יווני אמריקאי

אל תלבשי רק אדום, לבן, כמו גם כחול להריע לארה”ב, אולם יש ג’רזי ראסינג קלוב לשלב את צבעי הצוות גם בחטיפים שלך. קערת היוגורט הפשוטה הזו הופכת אותה לפשוטה תוך כדי אריזה בתזונה בדיוק באותו זמן. “זרוק כמה אוכמניות, תותים, כמו גם זרעי צ’יה לכוס יוגורט יוונית לטיפול נפלא המספק חלבון בריא, נוגדי חמצון, כמו גם סיבים תזונתיים”, משתף לייסי דאן, מ.ס., RD, של תזונה upliftfit.

פתרון Biter Nail Biter

אם אתה מגלה את עצמך מושיט חטיף פריך תוך כדי נאבק בעצבים כמרוצי הספורטאים המועדפים עליך עד הסוף, דאג להצטייד בג’יקמה. אם אינך מכיר, ג’יקמה-מובנת גם כעועית ים מקסיקנית או לפת מקסיקני-הוא ירק שורש מעט מתוק שניתן לאכול גולמי. “ריסקות על ג’יקמה הוא החטיף המועדף עליי האולטימטיבי”, חולק סילביה קלינגר, DBA, MS, RD של תקשורת מזון היספנית. “נסה לזווג מקלות ג’יקמה עם מיץ ליים כמו גם מפזרים של אבקת טחון צ’ילה אנצ’ו.”

בנוסף למתן קראנץ ‘מספק, גם ג’יקמה מספק מקור מצוין לסיבים עם 6 גרם לכוס אחת מהירק הפרוס הזה.

קפרזה קבובס

הקבובים הקפרזים האלה הופכים את החטיף המושלם בגודל ביס. “הוסף עגבניות שרי כמו גם גבינת מוצרלה קובית על קיסם שיניים ואז מטפטפים עם שמן זית כמו גם מפזרים בזיליקום טרי”, חולק אשלי הרסט, RD. לא רק שכיף החטיף התוסס הזה לאכילה, אולם השילוב של חלבון כמו גם ירקות עשירים בסיבים תסייע לכם להישאר מרוצים במשך שעות.

ארוחת הבוקר

האם הקבוצה המועדפת עליך משחקת בבוקר? ואז טוסט ארוחת הבוקר הטעים הזה הופך את החטיף המושלם כדי לספק לך את האנרגיה למחוא כפיים כל הבוקר. “הוסף אבוקדו על לחם חיטה מלא כמו גם את זה עם פלפל חתוך, ביצה שלוקה, כמו גם מעט מלח כמו גם פלפל”, חולק דאן.

לא רק ששילוב זה עשיר בחלבון, שומנים בריאים, כמו גם סיבים כדי לסייע לך להרגיש מלא כמו גם מרוצה, אולם גם האבוקדו אורז בתזונה. “אבוקדו הם מלאי שומנים בעלי רווי לב בריאים בלב, המסייעים להפחתת דלקת בגוף”, מוסיף דאן.

החטיף המתובל תוך כדי תנועה

רוצה ג’רזי מונקו להעלות את החום כשאתה מוחא כפיים בצוות שלך? ואז אלוטה, או תירס רחוב מקסיקני, הופך את אוכל האצבעות המושלם. “הרתיחו תירס למשך חמש דקות, ואז מפזרים גבינת קוטיה כמו גם אבקת צ’ילי”, חולק הרפס.

לא רק שהחטיף המתובל הזה טעים, אולם הוא עשוי להציע גם יתרונות בריאותיים ובריאות. עם חומר נוגד חמצון גבוה יותר מאשר דגני דגנים רבים, תירס מכיל חומרים מזינים יתרון כמו לאוטין כמו גם זקסנטין, המסייעים שניהם לתמיכה בבריאות העיניים. בנוסף, אבקת צ’ילי עשירה בקפסאיצין התזונתי, תרכובת אנטי דלקתית עוצמתית. כמו גם מכיוון שהתירס על הקלח פשוט לנשיאה, החטיף הזה עושה בחירה פנטסטית לקחת איתך ולא משנה לאן אתה צופה.

צלחת החגיגה

רוצים חטיף צבעוני ופריך שכולם יאהבו? מגש חומוס זה הופך אפשרות פנטסטית עם מגוון של ירקות מספקים. “תפוס קומץ גזר, אדממה, כמו גם את מטבל החומוס המועדף עליך, כמו גם להתכונן לחטיף מספק שיסייע לרסן את הרעב שלך כמו גם לתמוך במיקרוביומה חזקה”, משתף דאן. אתה יכול לבחור ירקות המכילים את צבעי דגל הצוות המועדף שלך לרוח צוות נוספת!

החטיף האוניברסלי

לא משנה מאיפה אתה או למי אתה מריע, הדבר היחיד שכל מעריץ יכול להסכים עליו הוא ששבבים כמו גם טבילה הם תמיד מנצחים. “מטבלים שעועית הם ג’רזי לסטר סיטי הטובים ביותר! אני מציע להוסיף שעועית מיובשת ביתית (או גרסה משומרת עם נתרן נמוך) לסלסה שמנמנה כמו גם להגיש עם שבבי טורטיה אפויים לטבילה שמספקת טעם, חלבון, כמו גם סיבים סיבים, “חולק קלינגר.

ואם אתה רוצה לוודא שיש לך משהו לשמח כל אורח, נסה להציע מגש של צ’יפס אפוי עם כמה צדדים כמו גוואקמולי, סלט, טבילה שעועית, כמו גם חומוס.

מידע זה מיועד לתפקודים אקדמיים בלבד, כמו גם לא נועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אסור להשתמש במידע זה כדי לאבחן או לטפל בבעיה או מצב בריאותי ובריאות. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני ששינוי הדיאטה שלך, שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר גופנית חדשה.

ארין פלינסקי-ווייד, RD, CDE, LDN, CPT

ארין פאלינסקי-וואד, RD, CDE, CPT הוא תזונה מוכרת לאומית, סוכרת, כמו גם מקצוען פיזי WEהו מראה אנשים קדחתניים בדיוק כיצד לפנות זמן לבריאות. היא היוצרת כמו גם הבעלים של מרכז התזונה ורנון מבוסס ניו ג’רזי, קבוצת ייעוץ תזונה המתמחה בניהול משקל, סוכרת, כמו גם תזונה ביתית. היא מחברת מספר פרסומים הכוללים “דיאטת סוכרת של יומיים” (Digest’s Digest), “Love Your Gel שלך” (מניעה/רודייל), כמו גם “תוכנית הדיאטה לשומן בבטן לדאומיות” (Wiley). כמומחה תקשורתי רגיל, ארין הופיעה בתקשורת משודרת כמו “מופע ד”ר עוז”, “הרופאים”, “המופע המוקדם”, כמו גם MSNBC, כמו גם מדברת באופן שגרתי בכנסים כמו גם באירועים לאורך המדינה. כמו כן, ארין זכה בתואר אחד ממשפיקי הבריאות והבריאות המובילים של 2018 ‘על ידי מגזין Fityssity Fitness.

שר הספורט מכיר במעמד של MMA חובבני / אומנויות לחימה לפני הספירה “אינו מספיק”

בהמשך המאמצים שלי להביא תשומת לב לפער החוקי שהופך את אומנויות הלחימה החובבות / MMA לקולומביה הבריטית (והרבה קנדים פרובינציות לצורך העניין) ניגשתי לשר הספורט הנוכחי של BC כדי לטפל בנושא זה. באופן לא מפתיע הממשלה עטופה במערכת הבחירות הנוכחית ואין לה שום תוכניות לתקן זאת עד לאחר הקמת הממשלה החדשה. ברגע שאבק הבחירות יתיישב באיזה מפלגה יינתן כוח תקווה לטפל בנושא זה.

להלן תשובתו המלאה של ביל בנט (שר הספורט הנוכחי). הושטתי ל- BCNDP לגבי תוכניותיהם לטפל בכך ואפרסם את פעולתם בהנחה שהם מוכנים לטפל בנושא זה. אתה יכול ללחוץ כאן כדי לקרוא את התגובה הקודמת של הממשלה בהכרה בכך שברגע ש Ball S-209 עובר ג’רזי נבחרת אקוודור בכדורגל “כל הפרובינציות יצטרכו לייעד גוף ויסות עבור MMA חובב.”

אריק,

אני מעורב עמוק במערכת הבחירות המחודשת שלי כאן בקוטנאי ג’רזי ולנסיה מזרח ולא תהיה לי הזדמנות לתת לנושא זה את הזמן שהיה צריך להיות עד אחרי ה -14 במאי. אני מודע לנושאים שאתה מעלה וקיבלתי המלצות מצוותיי בנושאי קוד פלילי לפני ההכרזה האחרונה שלי. אני מסכים ג’רזי נבחרת קנדה בכדורגל שהמצב הנוכחי במדינה אינו מתאים במיוחד ואני מקווה שהממשלה הפדרלית תפתור את המכשול המחוקק. כך או כך, אנו ממשיכים, מכיוון שפרובינציות אחרות כבר המשיכו. לאחר הבחירות הייתי אסיר תודה לשבת ולעבור ספציפית מה עוד אתה חושב שהמחוז צריך לעשות. אני רוצה לתקן את המצב הזה.

ביל בנט

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

“ביל S-209 יהפוך את חובב הלחימה לספורט לחוק” 9 ביוני, 2013 “חוק MMA חובבים”
שר הספורט החדש של BC; קורלי אוקסג’ון 7, 2013 ב”וועדת האתלטיקה של לפני הספירה ”
“גבירותיי ורבותיי, הגיע הזמן!” ועדת האתלטיקה של BC נכנסת לפוקוסמאי 15, 2013 ב”וועדת האתלטיקה של לפני הספירה “

אימוני קרדיו מגדילים את ההשפעה של אימוני כוח על צמיחת שרירים

בתנאים מסוימים ספורטאים יכולים לבנות יותר מסת שריר על ידי שילוב אימוני כוח עם אימוני לב, מאשר על ידי אימוני כוח בלבד. מדעני הספורט השוודים הדגימו זאת במחקר אנושי קטן, שפורסם ב- PLOS ONE.

אימוני כוח ואימוני קרדיו
אם נפח האימונים הכולל שלך מתגבר מדי, הכשרה וכוח קרדיו יכולים להתחיל לעבוד זה מול זה. המאמנים ומדעני הספורט הטובים יותר יודעים זאת במשך שנים, ומטא-לימוד הראו כעת על כמה ספורטאי כוח אימונים קרדיו יכולים להוסיף לאימונים שלהם מבלי לפגוע בתוצאות האימונים הכוללות שלהם. מפגש קרדיו של 20 דקות שלוש פעמים בשבוע לא אמור להיות שום בעיה עבור ספורטאי כוח.

ישנם אפילו כמה מחקרים המראים ששילוב בינוני של חוזק ואימוני קרדיו יכול לעזור לבנות מסת גוף רזה יותר מאשר לבצע אימוני כוח בלבד. [J Appl Physiol. 1998 אוגוסט; 85 (2): 695-700.] וכן: זה נשמע מוזר. אך על פי המחקר האנושי כי מדעני הספורט השבדי פרסמו ב- PLOS ONE, זה אפשרי.

לימוד
החוקרים קיבלו שישה עשר גברים צעירים בריאים, שמעולם לא עשו אימוני משקל לפני כן, כדי להתאמן שלוש פעמים בשבוע. במשך תקופה של שבעה שבועות שבעה גברים עשו אימוני התנגדות [R], ואילו תשעה גברים עשו גם אימוני לב ריאה והן לאימוני התנגדות [ER].

אימוני הכוח כללו תוספי רגליים בלבד. [כן, אנו מסכימים, אתה בקושי יכול לקרוא לאימוני ההתנגדות]. לוח הזמנים של האימון לשתי הקבוצות מוצג להלן.

לוח הזמנים הקרדיו מוצג להלן. קבוצת ה- ER עשתה את אימוני הקרדיו לפני שהתחילו באימון ההתנגדות שלהם. [ללא ספק אזהרה מיותרת: עבור מרבית הגברים והנשים שעושים אימוני התנגדות רציניים, לוח ההדרכה הקרדיו הזה עשוי להיות יותר מדי.]

עשרים דקות לאחר השלמת האימון נבדקים שתו שייק שהכיל 20 גרם מי גבינה. קבוצת ה- ER גם קיבלה את מלטודקסטרין בטלטול שלהם, כדי לפצות על הקלוריות שנשרפו.

מַנגָנוֹן
השילוב של אימוני לב -ריאה ג’רזי ריבר פלייט ואימוני התנגדות הביא לגירוי אנבולולי חזק יותר מזה שניתן על ג’רזי קורינתיאנס ידי אימוני התנגדות בלבד.

סיכום
“החקירה הנוכחית מספקת הוכחות נוספות לכך שפעילות גופנית אינה פוגעת בגירוי האנבולית המסופק על ידי אימוני כוח עוקבים”, סיכמו השוואה.

תרגיל סיבולת משפר את ההשפעה של אימוני כוח על גודל סיבי השריר וביטוי חלבון של AKT ו- MTOR
תַקצִיר

הדיווחים על ההשפעה של אימון סיבולת על התגובה האנבולית לאימוני כוח היו סותרים. מחקר זה חקר מחדש סוגיה זו, תוך התמקדות בהשפעות אימונים על אינדיקטורים לסינתזת חלבון והשפלות. שתי ג’רזי ססואולו קבוצות של נבדקים גברים ביצעו 7 שבועות של פעילות גופנית התנגדות בלבד (r; n = 7) או בשילוב עם אימון סיבולת קודם, כולל רכיבה רציפה וגם רכיבה על מרווחים (ER; n = 9). ביופסיות שרירים נלקחו לפני תקופת האימונים ואחריה. עלייה דומה במקסימום החזרת רגל 1 מקסימום (30%; P <0.05) נצפו בשתי הקבוצות, ואילו ספיגת חמצן מקסימאלית הועלה (8%; P <0.05) רק בקבוצת ה- ER. אימוני ה- ER הגדילו את האזורים של סיבי סוג I ו- Type II, ואילו פרוטוקול ה- R הגדיל רק את סיבי סוג II. שטח הסיבים הממוצע גדל ב 28% (P <0.05) בקבוצת ה- ER, ואילו לא נצפתה עלייה משמעותית בקבוצת R. יתר על כן, הביטוי של חלבון Akt ו- mTOR שופר בקבוצת ה- ER, ואילו רק רמת ה- mTOR הייתה מוגבהת לאחר אימוני R. שינויים הנגרמים על ידי אימונים ברמות של חלבון AKT וגם mTOR היו בקורלציה לשינויים באזור הסיבים מסוג I (r = 0.55–0.61, p <0.05), כמו גם שטח סיבים ממוצע (r = 0.55–0.61, p <0.05 ), המשקף את התפקיד החשוב שמילאו חלבונים אלה בקשר להיפרטרופיה של שרירים. שני משטרי האימונים הפחיתו את רמת חלבון MAFBX (P <0.05) ונטו להעלות את זה של MURF-1. הממצאים הנוכחיים מצביעים על כך שההיפרטרופיה הגדולה יותר שנצפתה בקבוצת ה- ER נובעת מגירוי בולט יותר של אנבוליות ולא עיכוב של תהליכים קטבוליים. מָקוֹר: