האם החבר’ה המובילים מתאמנים חכמים יותר?

מאת כריסטיאן דוק

אם אתה צופה במפתחי הגוף המובילים ביוטיוב, בפייסבוק ובאינסטגרם, תבחין שבזמן שהפיזיקות ממשיכות להשתפר, שיטות האימונים של פעם נעלמו. לא רק שחבר’ה לא מרימים קילוגרמים מטורפים, אלא שחברות תוספים התרחקו גם ממודעות המקדמות מעליות מגוחכות. שמו של המשחק, כיום, הוא אריכות חיים מורסו מאשר להרוס את המפרקים בתקווה לכמה שבחים קצרים. ספורטאים לא רוצים לרווח כמו רוני קולמן, במקום זאת, הם רוצים ריצות ארוכות ומוצלחות כמו זו של דקסטר ג’קסון.

חברות שמספקות חסות לספורטאים מהדהדות את הרגשות הללו, וכך גם המאמנים המובילים. קח את הנאסר אל סונבאטי הגדול, למשל, לעתים קרובות הוא יצטרך לחנך את הציבור שמפתחי גוף לא היו חזקים. בסיפור אחד הוא נזכר כי אנשים מסוימים התפעלו מגודלו והפרדתו. הם התרשמו באופן לגיטימי מהגוף שלו, אבל הם לא הבינו את זה. אני אומר את זה מכיוון שאותם אנשים ככל הנראה היו מעורבים במעבר ממקום למקום, והם הניחו ששרירי אל סונבאטי היו מושלמים להרמת ריהוט ותיבות. נאסר ציין במהרה כי השריר שלו נועד לבמה וכי הספורט שלו עוסק באיזון וסימטריה.

למרות שמפתחי גוף בונים פיזיקות שרירים, זהו ספורט המבוסס על אסתטיקה, ולא כוח. הכוח לא ממש גורם לו. במציאות, מעשי כוח המערבים ספורטאים מבוססי גוף, בדרך כלל גורמים לפציעות. עם זאת, ראינו אינספור בחורים יורדים בדרך זו. אני אומר חבר’ה כי נשים אינטליגנטיות מדי לזה. אתה יכול ג’רזי לאציו לעבור מביקיני לפיתוח גוף של נשים – אף אחד לא מסכן את הקריירה שלהם בגלל פזיזות בחדר הכושר.

עם זאת, מה מהווה את המעקב המאסיבי כיום? לאן עברו כל האנשים שאהבו כוח מטורף? אין ספק שהם עדיין בקפל פיתוח גוף, נכון? ומה עם החבר’ה המובילים, האם אין שום נסיגה לימי רוני קולמן ודוריאן ייטס? האם מישהו מהם מכריע מאות או חתירה 500 קילוגרמים עם המצלמות כבויות? אין ספק שיש צמד מודרני כמו זה של הסניף וורן וג’וני ג’קסון, נכון? חייבים להיות חבר’ה שמזיעים את זה, כששרשראות משתלשלות מהגב שלהם, תוך כדי טיפים עם 45 קשורים למותניים. תגיד לי שזה לא הכל נעלם !!

זה עולם חדש לגמרי. חבר’ה ב- Meesteryear יכלו להתחמק ממראה כמו החבר הרביעי בנירוונה בחדר הכושר. במקרים רבים, המראה של הגראנג ‘היה מדרגה למעלה. אף אחד לא הלך לחדר הכושר כדי להשוויץ בבגדיהם, את הבעיטות או התכשיטים שלהם. חדר הכושר לא היה מקום להתרועע בו. כמה מכוני כושר ישנים פוצצו מוזיקת מטאל, ואילו לאחרים לא הייתה מוזיקה. כיום, אף אחד לא מקשיב להתנדנד, קל וחומר מתכת. כיום, אף אחד שאף אחד בענף לא יראה שיראו אותו מתגלגל במכונית מלוכלכת. גם אנשים לא מתאמנים בזיעה ג’רזי גמבה אוסקה ובמוסטים גדולים מדי.

בימים עברו, המעטים שיכולים להרשות לעצמם נעלי פיתוח גוף, קנו את Otomix. כיום יש כמה מותגים בקטגוריית הנעלה פיתוח גוף – וכולם יקרים. הם מצליחים מאוד, אבל הם בהחלט לא מסומנים. לחבר’ה, בפרט, יש חוש אופנה נלהב הרבה יותר. בעוד שחבר’ה בבית הספר הישן אולי הלכו למספרה, מעת לעת, הרבה חבר’ה חותכים את השיער שלהם, מדי יום. מה שעשוי להיראות כמו גופייה של האנס, יכול למעשה להיות טי מעצב ששווה יותר מכל ארון הבגדים שלך. זה מטורף לי, אבל אתה יכול לקנות משלך ב- IG. זה נכון, יש לך ספורטאים שהסופיות שלהם יש כרטיסייה כמעט כל מאמר בגדים עליהם. כמו החולצה שלהם? לחץ על זה. גופיה רגילה זו היא למעשה ורסצ’ה או גוצ’י או משהו כזה. הנעליים? הם לא נעלי ספורט אקראיות שתוכלו לקנות ב- Foot Locker; הם איטלקים או מסנדלר מעורפל, מנהלים גרנד מגניב. מה עם הג’ינס? אני יודע, אני יודע, מי מתאמן בג’ינס, נכון? ובכן, בעולם המכוון לאופנה של ימינו, הכל הולך. ורוב הסיכויים, הג’ינס שלך הכוכבים האהובים שלך לובשים, לא הגיעו מזו של JCPenney או מייסי. אפילו מכנסי ג’ינס מעצבים זולים יכולים לעלות 300- $ 500 $. הרבה מהחבר’ה המובילים ג’רזי קאשימה אנטלרס לא הולכים לחדר הכושר כדי לראות איך התחרות שלהם מרימה או איך הם נראים פיזיים; הם נמצאים בחדר הכושר לראות מה אחרים לובשים. זה עולם חדש לגמרי.

אני בטוח שכולכם זוכרים דם ואומץ. בכל פעם שאני חושב על ה- DVD הזה, אני חושב על דוריאן בחדר הכושר שלו במרתף, יחד עם בן זוגו לאימונים. החבר’ה האלה היו שניהם, לכאורה, מטורפים. זיעה טפטפה, הקירות נראו מעומעים ולא הייתה מוזיקה, שום בר מיצים – זה היה פיתוח גוף טהור. האם אתה יכול לדמיין את אותם חבר’ה, היום? הם היו בולטים כמו אגודלים כואבים. הם לא לבשו שעונים מפוארים, קלן יקר וגוונים במחיר מופקע להתאמן.

אם אתה חושב שאני מביא את הדברים האלה, פשוט לכו לכל עיר גדולה, פגעו בחדר הכושר לאן כל החבר’ה המובילים הולכים, ואני בטוח לכם, תראו פרו רובד עליון, במשקפי שמש, חולצת מעצבים/ג’ינס ואולי אפילו סנדלים. אני נשבע, לא יכולתי להמציא את זה אם היית משלם לי. דמיין בחור

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *