האם אתה מבין בדיוק איך לרכוש את מסת השרירים מהירה

האם אתה יכול להורות לי בדיוק איך לרכוש מסת שריר במהירות? האם אתה יכול להורות לי בדיוק איך לארוז על עשרה עד חמישה עשר קילוגרמים של מסה של מסה שרירים לפני החופשה הבאה שלי? האם אתה יכול לסייע לי להתכונן לתחרות פיתוח גוף ראשונה או תחרות עיצוב כושר גופני? האם אתה יכול לעזור לך להיראות כמו מישהו שבאמת מרים משקולות? האם אתה יכול לסייע לי לפתח גוף שהופך ראשים כמו גם דורש כבוד?

כמומחה לבניית המוני שרירים של גבר רזה, אני ניגש לדאגות האלה כל יום במשרדי. כל רווח קשה שאני מדבר איתו ברצון להבין בדיוק כיצד לרכוש את מסת השרירים במהירות, כמו גם בדיוק כיצד לעשות בבטחה כמו גם ביעילות.

רווחים קשים, אנא הקשיבו! יש לך תקווה. אני שמח לקבוע כי לגלות בדיוק כיצד לרכוש את מסה שרירים מהירה אינה קשה כמו שחלקם יגרמו לך להאמין עם זאת, זה גם לא פשוט כמו שאתה עשוי לחשוב. עם זאת עליכם להיות מוכנים להתאמן חכמים יותר כמו גם לא קשה יותר. אל תבינו אותי לא נכון, אני לא מדבר על התנפצות במהלך האימונים שלך. אני מתייחס לתצלום העצום של אימונים בצורה מושכלת הרבה יותר.

להלן כמה מההנחיות הבולטות ביותר שאני מספק לרווח הקשה כשהוא רוצה לרכוש מסת שריר במהירות.

1. לעולם אל תבצע הרבה יותר מעשרה חזרות.

אם אתה מרים משקולות מעבר ל -10 חזרות מכפי שאתה מדגיש את סיבי מסת השריר האיטית שלך עם סיכוי קטן ביותר לצמיחת מסת שריר. אתה רווח קשה כמו גם אתה דואג לגייס את הכמות המקסימאלית של סיבי מסת שריר בכל סט. בחר תמיד את המשקולות שלך בהבנה כי נציג 11 אסור כמו גם הסגת גבול ל’ארץ רזה ‘.

אם אתה באמת רוצה לרכוש את מסת השרירים במהירות מאשר להכניס את דעתך למצב הרמה כבד. כל סט בודד כמו גם כל תרגיל. שמור על המשקולות כבדות וגם אף פעם לא הרבה יותר מעשרה חזרות. שיטה כל אימון מתוך הבנה שאתה הולך לצאת לאזור חדש כמו גם לנהל מלחמה בגנטיקה הרזה שלך. אני מציע אימונים אלה עם שותף לאימון, כך שתוכל להיפטר מכל סוג של בעיות אבטחה, לא לרפות, כמו גם לדחוף את הגבולות שלך בכל סנטימטר בדרך.

2. צמצם את זמן האימון שלך

בצע הרבה יותר עבודה בפחות זמן כמו גם שיפרת את יכולת העבודה שלך. העבודה מתייחסת למספר הסטים, חזרות כמו גם לירה בתוך האימון שלך. מי מתאים יותר? האיש שיכול לעשות 4 סטים של ספסל 185 פאונד עם מנוחה של 30 שניות או האיש שיכול לעשות 4 סטים של ספסל 185 פאונד עם מנוחה של 90 שניות? זה שיכול לעשות את אותה כמות עבודה בדיוק בפחות זמן. הנחה מי הרבה יותר שרירי? זה שיש לו יכולת עבודה גבוהה יותר.

בפעם הבאה שאתה נכנס לחדר הכושר, נסה לסכם את האימון הנוכחי שלך בפחות זמן. קח מנוחה קצרה יותר. מעבר מתרגיל אחד למשנהו הרבה יותר מהר. אל תתפלא אם אתה מרגיש לא בכושר! זו אחת ההצעות הפשוטות ביותר שתוכלו לקחת ממנה כדי להגביר את צפיפות מסת השריר שלכם, כמו גם לקחת את הכושר הגופני שלכם לרמה חדשה. היו מוכנים להשפיל את עצמכם כמו גם לצאת מאזור הנוחות שלכם.

3. עשו רק תרגיל אחד לכל קבוצת מסת שריר

רק אחד? כן, רק אחד, אלא אם כן אתה רוצה לרכוש לתפיסה שעליך להטיל ממסת שריר במשך יותר משעה כדי להוציא ממנו כל סוג של צמיחה. חשוב על היום המשותף הזה בחדר הכושר. היום הוא יום השד שלך. התרגיל הראשון שלך הוא עיתונות ספסל. אתה מבצע את הסט הראשון שלך עם 185 פאונד, סט שני עם 205 פאונד, סט שלישי עם 225 פאונד כמו גם סט רביעי עם 245 קילוגרמים.

בהנחה שמדובר במשקל המקסימלי שלך למספר החזרות המועדף, האם זה לא נטול סיכון לציין כי ניצלת את המספר המרבי של סיבי מסת שריר? המטרה שלך היא לקל לעורר את השרירים שלך לצמיחה. לא ממצים אותם למוות. כאשר הם חווים תקיפה לא ידועה (גירוי), גופך יידרש להסתגל כמו גם לייצר מסת שריר חדשה כדי להימנע מתקיפות עתידיות! לכן, שיעור הבית שלך הוא זה: כאשר ביצעת את האימון האחרון שלך, הגיע הזמן לעבור לתרגיל הבא.

4. אל תעשה הרבה יותר מ 3-5 סטים לקבוצת מסת שריר

אני נוגע לעוצמת אימון קשה לרווחים אם הם צריכים לעשות הרבה יותר מ 3-5 סטים לכל קבוצת מסת שריר. עכשיו אם אתה משתמש בסטרואידים אנבוליים או שיש לך גנים ידידותיים למסת שרירים ממה שאתה יכול לדחות בבטחה את העצה הזו. זכרו, לגלות בדיוק כיצד לרכוש מסת שריר מהירה עבור הרווח הקשה צריך לעמוד במערכת כללים חדשה.

קחו בחשבון את הקבוצות הראשונות מאוד במאמץ מקסימלי של 85%. השלישי נקבע למאמץ מקסימלי של 95% כמו גם הרביעי (ובמקרים מסוימים החמישי) שנקבע למאמץ מקסימלי של 100%. רק הסט האחרון האחרון הזה הוא שתורם לצמיחת מסת השרירים הגדולה ביותר. כל דבר שגם גם הוא מעל זה האחרון עד שתכה מכה רק ממצה את מסת השרירים מעבר לתבונה, כמו גם מעכב את הריפוי שלךיכולת להכות שוב ג’רזי נאגויה גרמפוס במסת השריר. זה הסט האחרון הזה שאתה צריך לבצע לפחות 1-2 חזרות נוספות או 5-10 פאונד נוספות מהאימון האחרון. מטרה מושגת. עוררת את השרירים שלך לצמיחה. הגיע הזמן לעבור על.

5. הגבירו את הסיבולת שלכם 5% כל שבועיים

אחת השגיאות המשמעותיות ביותר שאני רואה רווחים קשים שעושים במרכז הכושר אינה מסלול להתקדם. הם חוזרים שבוע אחרי שבוע כדי פשוט לחזור על אותם אימונים בדיוק בהיעדר התקדמות. איך בדיוק אתה מצפה לרכוש מתיחת מסת שריר אתה ממשיך להרים את אותם משקולות בדיוק בכל אימון? גופך מפותח כדי ג’רזי פיורנטינה לסבול לחץ. תקף את זה כמו גם תן לזה להתגבר. תקף את זה כמו גם תן לזה להתגבר. זה מושג קל.

אז ההודעה שלך לקיחת הבית היא למטרה למינימום של 5% סיבולת מגדילה כל שבועיים. אתה יכול להתפתח קצת יותר מהיר עם קבוצות גדולות יותר של מסת שריר כמו גב כמו גם רגליים לעומת שרירים קטנים יותר כמו שרירי שרירים כמו גם תלת ראשי. רק תחשוב, בעוד חצי שנה, אתה תהיה חזק פי שניים כמו שאתה עכשיו! הייתי באמת מציע לחבר את יעדי הסיבולת שלך במשך שישה חודשים מהיום, כמו גם לעבוד לאחור. אם אתם מתים כרגע הרמה של 135 ק”ג, מטרה להרים 270 פאונד במהלך החודשים הקרובים!

סיכום

אני מבין שחמש ההצעות הללו לא היו מסת השריר הנפוצה שלך כמו גם הכושר הגופני 101 הנחיות, כמו גם לא עצות פיתוח גוף הגנריות הנפוצות שלך. גיליתי הרבה זמן כדי לדאוג לכל מה שבדקת כמו גם לשמוע. גלה בעצמך על ידי עשייה וגם לא על ידי דיבור על זה. כאיש רזה כאשר אני, 149 ק”ג ליתר דיוק, ניצחתי את הגנטיקה הרזה שלי כמו גם גיליתי בדיוק כיצד לרכוש את מסת השרירים במהירות על ידי אי עמידה בעדר ג’רזי לסטר סיטי כמו גם לאימונים חכמים יותר כמו גם לא קשה יותר?

* מאמר קצר זה מיוחד ל- IronMagazine.com, אסור בהחלט לרבייה בכל סוג של סוג ללא הסכמה מוקדמת.

וינס דלמונטה הוא המחבר של בניית מסת שריר בשרירים בשום שטויות: איש רזה טריקים למוני שרירים מטורפים רוכשים שהתגלה בכתובת www.vincedelmontefitness.com הוא מתמקד במנטור סקיני בדיוק כיצד לפתח מסת שריר כמו גם לרכוש משקל במהירות ללא תרופות, תוספים וגם תוספים כהכשרה פחות מבעבר.

עבור מערכת הבנייה המסתית של וינס דלמונטה No-Sense Stense System לבניית המוני של וינס כאן!

___________________________________________________________________________________ וינס דלמונטה הוא המחבר של בניית מסת שריר ללא שטויות: גבר רזה טריקים למסת שרירים משוגעת רוכשים את Fassateat vincedelmontnessness. מאשר קודם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *