דניס וולף – האם הזאב יילל שוב?

מאת מאט ווייק

דניס וולף, שיצא מתחרות מר אולימפיה לשנת 2015, הבטיח שוב שוב, משבצת מיקום רביעית אחת נוספת בספרי התקליטים – המדויק בדיוק אותו אזור בו השלים בשנת 2014. העמדתו הטובה ביותר ב- O הייתה בשנת 2013 כשסיים השלישי אחרי פיל כמו גם קאי. עם כל הציפייה המובילה כמו ג’רזי פלומיננסה אולימפיה 2016, דניס סבל מפציעה מצערת שהביאה לכיבוי עונת התחרות שלו כמו גם לטיפול כירורגי בתחילת 2016, מה שהפך את האולימפיה האחרונה בשנה הראשונה שהוא לא החריד את הווגאס שלב בעוד 10 שנים.

המפלצת הגרמנית הזו עומדת על 5’11 “כמו גם גבוהה משמעותית מאשר רבים מהמתחרים על הבמה כיום. עם זאת, פציעתו האחרונה של הענק הזה הותירה מספר רב לתהות אם הזאב אי פעם יוכל להחזיר אותו לשלב IFBB או אם זה יגרום לפרישתו של דניס. השמועות מילאו את השוק כי לדניס פציעה משמעותית כמו גם כמה שמועות היו אפילו שהוא נפטר, למרבה המזל, וגם לא היו המקרה. וולף הצהיר באמצעות רשת חברתית בה הודיע שהוא סובל מכאבים בכתפיו, בחזרה, כמו גם עמוד השדרה. לאחר מספר MRI נאמר לו שיש לו שברים על חוליותיו מ- C4 ל- C7 שמצטטות את תעלת העצב שלו, מפעילות את הכאב כמו גם אי נוחות. הוא דן בטיפול כירורגי היה הצעד הבא כמו גם שהריפוי יהיה מהיר מהפיות על פי הרופאים.

לאחר הניתוח פרסם דניס תמונות באינסטגרם המראות סוג קטן בהרבה של הזאב. למעשה, רבים נאמרו שזה נראה כאילו איבד את כל הרווחים שלו – רגליו רצו להיות חלק מהגודל שהם היו כמו גם זרועותיו מתדלדלות יחד עם מסת פלג גופו העליון. דניס בהחלט דן כי הוא איבד משקל רב במהלך תקופת הריפוי, אולם מיהר להניח את זה למנוחה בכך שהוא קבע שהוא יחזור למרכז הכושר די בקרוב כדי להתחיל להקדים את הבמה.

דבר אחד בטוח, כאשר הזאב מראה את שיניו, הוא מרמז על עסקים. דניס לקח רק את פרק הזמן הטוב ביותר הנדרש כדי לאפשר לגופו להחלים מהטיפול הכירורגי, כמו גם ברגע שקיבל פינוי מהרופאים, הוא חזר למרכז הכושר באימונים בדיוק באותו יום. אז בעוד שרבים ספרו אותו לעולם לא לחזור לבמה, דניס כבר מרוויח רווחים גדולים כמו גם מתחיל להיראות כמו העצמי הקודם שלו. כניסה מתחת לבר כמו גם הרמת משקולות כבדות אינה דבר חדש לדניס, אז צפו ממנו לא פחות ממנו בהכנתו מחוץ לעונה זו.

2017 תהיה חומר סיפורי עבור הזאב המסכן הענק. האם הוא יוכל להוסיף את כל ההמונים שהפסיד, כמו גם פוטנציאל אפילו יותר את הרווחים שלו? או שהוא יעלה על הבמה צל של העצמי הקודם שלו וישאיר מעריצים רבים מאוכזבים? דבר אחד בטוח, כאשר וולף עולה ג’רזי קשיווה רייסול על הבמה הוא רעב, וזה לא נהדר עבור המתחרים האחרים בהרכב. אם דניס יכול להחזיר את גודלו בחזרה, מסמר את התניה שלו, כמו גם הכל תוך שמירה על האמצע ג’רזי גמבה אוסקה שלו כמה שפחות, כולנו עשויים לראות אותו בחמישייה הראשונה בעתיד הקרוב ביותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *