האם מנהלי קרב UFC מפרקים את משימת הנאמנים שלהם בכך שלא תומכים במאמצי איחוד?

אין מעט מחלוקת שלוחמי UFC היו נהנים מהיתרונות מהקמת איגוד משמעותי או עמותת שחקנים. היתרונות בולטים עד כדי כך שעורכי הדין של UFC עצמם, בהגשת בתי משפט, לעגו בלוחמים על שכרם הנמוך בטענה כי בהיעדר איחוד הסגל של UFC אסור לצפות לרווחים שפיצלו דומה לזה נהנתה בליגות ספורט מקצועיות גדולות כמו NFL, NBA, NHL ו- MLB.

אז מדוע הסגל של UFC היה כל כך איטי לארגן? בחלק מהתפקיד האצבע על מנהלי הקרבים, שחלקם מונעים מלקוחותיהם להצטרף למאמצי ארגון העבודה.

בהתחשב ביתרונות החוקיים והפיננסיים המשוערים לארגון, מדוע מנהלים מסוימים יתנגדו למאמצים אלה? יכול להיות שהם מציבים אינטרסים משלהם לפני הלקוחות שלהם. סימן ההיכר של עמותות שחקנים הוא הטלת נהלי בקרת איכות על מנהלים ומגבלות על פיצויים למנהלים.

לדוגמה, ה- NFLPA מחייב את המנהלים לאשר. הם צריכים להיות בעלי תואר ממכללה או אוניברסיטה מוכרים ושכר טרחתם מכוסה ב -3%.

ה- MLBPA מחייב כי סוכנים יגבו רק שכר טרחה ג’רזי פ.צ. טוקיו על משכורות שניהלו משא ומתן מעל ומעל המינימום של הליגה.

ה- NBPA מחייב אישור של סוכנים ומחייב סוכנים לתואר מאוניברסיטה או מכללה מוכרים. העמותה מפרטת גם התנהלות אסורה על ידי סוכנים, אשר הפרה עלולה לגרום להפשטת הסמכה.

ה- NHLPA דורש הסמכת סוכן ומחייב שכיס שחקן לפחות המינימום של הליגה התמקח באופן קולקטיבי לאחר שהסוכן ייקח את הקיצוץ שלהם.

אם הסגל של ה- UFC היה לארגן, זה לא מתיחה לדמיין מגבלות דומות על שכר הניהול שהוטלו. לא נדרש הוגה דעות עמוק כדי לראות מדוע מנהלים מסוימים יתנגדו לאיגוד שחקני MMA או לאיחוד.

זה המקום בו הדברים הופכים מטרידים מבחינה משפטית. אם סוכנים מציבים את האינטרסים שלהם על אלה של לקוחותיהם הם מפרקים חובה אמונית.

משימה אמונית היא המשימה המשפטית הגבוהה ביותר בין אנשים. זה מוטל ביחסי הסוכנות. בקיצור זה מצביע על כך שסוכנים צריכים לפעול לטובת הלקוחות שלהם, ולא להציב את האינטרסים הכספיים שלהם מעל לקוחותיהם. אם ג’רזי סאנפרס הירושימה סוכנים מפרות את המשימה הנאמנה הזו הם יכולים להיחשף לתביעה בגין נזקים בגין פגיעה באינטרסים של לקוחותיהם.

אם אתה לוחם UFC של סגל פעיל והמנהל שלך לא רוצה שתצטרף למאמצי איחוד/אסוציאציה שואל מדוע לא? השג את כל העובדות על השולחן. משם מקבלים החלטה מושכלת אם התארגנות היא לטובתך.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון ג’רזי קאווסאקי פרונטלה

קָשׁוּר

Leslie Smith מגיש אישום לא הוגן לתרגול עבודה נגד UFCMay 2, 2018
המאבק הגדול ביותר בהיסטוריה של UFC – לא זמין בתשלום לכל ViewAugust 10, 2015 עם תגובה 1
בהגשת בית משפט חדש UFC מביא מקרה חזק מדוע לוחמים חייבים Unionizeaugust 10, 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *