שר הספורט מכיר במעמד של MMA חובבני / אומנויות לחימה לפני הספירה “אינו מספיק”

בהמשך המאמצים שלי להביא תשומת לב לפער החוקי שהופך את אומנויות הלחימה החובבות / MMA לקולומביה הבריטית (והרבה קנדים פרובינציות לצורך העניין) ניגשתי לשר הספורט הנוכחי של BC כדי לטפל בנושא זה. באופן לא מפתיע הממשלה עטופה במערכת הבחירות הנוכחית ואין לה שום תוכניות לתקן זאת עד לאחר הקמת הממשלה החדשה. ברגע שאבק הבחירות יתיישב באיזה מפלגה יינתן כוח תקווה לטפל בנושא זה.

להלן תשובתו המלאה של ביל בנט (שר הספורט הנוכחי). הושטתי ל- BCNDP לגבי תוכניותיהם לטפל בכך ואפרסם את פעולתם בהנחה שהם מוכנים לטפל בנושא זה. אתה יכול ללחוץ כאן כדי לקרוא את התגובה הקודמת של הממשלה בהכרה בכך שברגע ש Ball S-209 עובר ג’רזי נבחרת אקוודור בכדורגל “כל הפרובינציות יצטרכו לייעד גוף ויסות עבור MMA חובב.”

אריק,

אני מעורב עמוק במערכת הבחירות המחודשת שלי כאן בקוטנאי ג’רזי ולנסיה מזרח ולא תהיה לי הזדמנות לתת לנושא זה את הזמן שהיה צריך להיות עד אחרי ה -14 במאי. אני מודע לנושאים שאתה מעלה וקיבלתי המלצות מצוותיי בנושאי קוד פלילי לפני ההכרזה האחרונה שלי. אני מסכים ג’רזי נבחרת קנדה בכדורגל שהמצב הנוכחי במדינה אינו מתאים במיוחד ואני מקווה שהממשלה הפדרלית תפתור את המכשול המחוקק. כך או כך, אנו ממשיכים, מכיוון שפרובינציות אחרות כבר המשיכו. לאחר הבחירות הייתי אסיר תודה לשבת ולעבור ספציפית מה עוד אתה חושב שהמחוז צריך לעשות. אני רוצה לתקן את המצב הזה.

ביל בנט

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

“ביל S-209 יהפוך את חובב הלחימה לספורט לחוק” 9 ביוני, 2013 “חוק MMA חובבים”
שר הספורט החדש של BC; קורלי אוקסג’ון 7, 2013 ב”וועדת האתלטיקה של לפני הספירה ”
“גבירותיי ורבותיי, הגיע הזמן!” ועדת האתלטיקה של BC נכנסת לפוקוסמאי 15, 2013 ב”וועדת האתלטיקה של לפני הספירה “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *