אגרוף מקצועי המליץ לאמץ דרישות לאומיות אחידות לביטחון מוח

כפי שנדון לאחרונה, אחד הדאגות המכריעות ביותר ברפואת ספורט קרב הוא בדיוק כמה טראומת הראש היא גם הרבה?

למרות שהתגובה אינה ידועה, הנוף הרגולטורי הנוכחי עשוי להשתמש בשיפור בבחירה מתי הרגולטורים חייבים למשוך את התקע על ספורטאי שהוא ‘קשה מדי לטובתם’. לשם כך פורסם היום מחקר מחקרי מכריע בכתב העת של הדוקטור וכן ברפואת ספורט העוסקת בבעיה זו כמו גם דורשת עקביות רגולטורית.

בפוסט של היום שכותרתו קביעת הכושר הגופני במוח להילחם: האם הגיע הזמן? המחברים מדגישים את האמת ש”עד 20-50% מהמתאגרפים המומחים לשעבר “מציגים תסמינים של פגיעה מוחית כרונית. בנוסף, הם מציינים כי “סף הנזק המדויק הדרוש לייצור נוירופתולוגיה חריפה כמו גם כרונית נשאר חמקמק; לכן גילוי מוקדם כמו גם מתן תקין של פגיעה נוירולוגית באגרוף מומחים הוא הכרחי “.

ההערה ג’רזי ווסטהאם יונייטד שללא הנחיות מרכזיות “יש אחידות קצת ביחס להנחיה הרפואית של אגרוף מומחים בארצות הברית”, כאשר כמה עמלות הבינו את סכנות טראומת הראש הרבה פחות מאחרות. הכותבים שיחת טלפון למערכת אחידה של דרישות מינימליות לביטחון מוח שיוצע כמו גם משותף בין מדינות. הדרישות המוצעות כוללות –

בדיקות נוירולוגיות סטנדרטיות

שימוש בהדמיה עצבית

אימוץ מדד ג’רזי שאלקה 04 חשיפת קרב כדי לקבוע לוחמי סכנה גבוהים

לחשוב על חיפוש לסמנים ביולוגיים בשנים הבאות אם הרלוונטיות המדעית שלהם תתברר

הפוסט מסתיים בעמידה במחשבה הסופית –

לרוע המזל, פגיעות מוחיות חריפות כמו גם כרוניות הן הפגיעות האופייניות ביותר שנגרמו על ידי מתאגרפים. הספורט מווסת זה מכבר על ידי ציון עמלות, אולם נכון לעכשיו גופי השלטון הללו משתנים מאוד באספקת הבריאות הנוירולוגית והבריאות של מתאגרפים. ג’רזי נבחרת פולין בכדורגל המון מפרטים חסרי שיטה טובה ביותר דרישות רפואיות כמו גם אכיפה משתנות מאוד, מה שמוביל לקניית הפורום של המתאגרף עד למקום של מיקום קרב חיובי. ציין את ההנחיות של אגרוף באופן דומה מביא לניגודי שיעור ריבית מכיוון שהנחיה מחמירה לפי ציין עלולים לגרום לרווחים אבודים כאשר מסודר התקף במקום אחר. אגרוף נשאר הספורט העיקרי היחיד במדינה זו חסר ארגון רגולטורי מרכזי. זעזוע מוח כמו גם נזק מוחי מתמשך מהווה סכנה ניכרת במיוחד עבור מתאגרפים, שכן מטרת הספורט היא, למעשה, לספק זעזוע מוח ליריב. עם מחקרים שמעריכים כי ככל שמחצית מכל המתאגרפים יחוו מפגיעות מוחיות טראומטיות כרוניות, הגיע הזמן לקידום דרישות מינימליות אחידות לביטחון מוחי שכולו מציין משלב. בריאותם ובריאותם של מתאגרפים כמו גם הכדאיות לאורך זמן של הספורט תלויים שניהם.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

מספר ההתמודדות כמו גם שנים של קרבות הקשורות לנפח המוח הממוזער אצל מתאגרפים וכן ב- MMA FightersJanuary 30, 2015 ב”מחקר בטיחות ”
פיצוי אתלטי של נבדה נוקט בהובלה רגולטורית עם המתחרה הבריאותי של המוח 28, 2016 ב”לימודי בטיחות ”
כתב העת הבריטי לרפואת ספורט – הוסף דרישת הידרציה ל- MMAoctober 16, 2015 ב”לימודי בטיחות “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *